Anti Virüs

Grid View:
Quickview

Kaspersky Internet Security - Multi-Device (3 Kullanıcı-1 Yıl)

(0)
Orders (0)
224.00TL

Kaspersky Internet Security  - Multi-DeviceKaspersky Internet Security, çeşitli bilgi güvenliği tehditlerine, ağ saldırıları ve kimlik avı amaçlı saldırılara ve spam içeriğine karşı kapsamlı koruma sağlar. Kapsamlı koruma sağlamak amacıyla birçok işlev ve koruma bileşenleri Kaspersky Internet Security uygulamasının parçası olarak sağlanmaktadı..

Quickview

Kaspersky Safe Kids (1 Kullanıcı-1 Yıl)

(0)
Orders (0)
68.99TL

KASPERSKY SAFE KIDSPC, Mac ve mobil cihazlarda kullanmaya başlamaKaspersky Safe Kids, My Kaspersky hesabınız üzerinden bağlanan çocuğunuz için bir uygulama ve bir ebeveyn uygulamasını içerir.Çocuğunuzun cihazındaki uygulama onun etkinliklerini düzenlemenize yardımcı olur.Mobil cihazınızdaki uygulama ile raporları görüntüleyebilir ve ayarları özelle..

Quickview

McAfee Total Protection 10 Cihaz

(0)
Orders (0)
268.99TL

McAfee Total ProtectionTüm ailenizi çevrimiçi tehditlere karşı koruyan en son antivirüs ve kimlik koruma yazılımı. Sahip olduğunuz her cihazı korur.Güvenli ÖdemelerGüvenli ve tamamen risksiz bir şekilde alışveriş ve ödemeler yapın, finans durumuuzu yönetinVeri Hırsızlığını ÖnleyinVerilerinizin asla tehdit altında kalmayacağını bilerek güvenle gezin..

Quickview

Online NORTON SECURITY DELUXE 3.0 TR 3 Cihaz 1Yıl (Dijital indirilebilir Lisans)

(0)
Orders (0)
149.00TL

NORTON SECURITY DELUXESeçtiğiniz her bağlantı türüne uygun en iyi korumamızYararlanabileceğiniz özellikler:Tek bir abonelikle PC, Mac, Android ve iOS aygıtlarınızı korur.Kimliğinizi ve çevrimiçi işlemlerinizi güvende tutar.Ödüllü teknolojimiz sayesinde, riskli Android uygulamalarını indirmeden önce sizi uyarır.Aygıtlarınız için 1 numaralı tüketici ..

Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)